Turniejowo – Turniej Grunwald. 13 luty 2016 w Krakowie!

Kraków – Turniej Grunwald:

Kraków reaktywuje się z gracją. Aktualna lista osób, które zdeklarowały udział w turnieju (33-36 osób!) jest naprawdę długa i chyba nikt nie przypuszczał, że w najbliższym czasie w sercu Małopolski zbierze się aż tylu graczy. O sprawie dowiedzieli się już czescy zawodnicy (tak, chodzi o Czechy ;)) i niewykluczone, że stawi się od nich jakaś delegacja. Jak na razie imprezę sponsorują cztery firmy z branży figurkowej, ale sprawa jest rozwojowa.

Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, ulica Grunwaldzka 5 w Krakowie. Wejście z tyłu budynku. Sala jest przestronna i dobrze doświetlona. MDK jest stosunkowo niedaleko od Dworca Głównego PKP/PKS – kilkanaście minut pieszo lub krótka podróż tramwajem. Wedle informacji organizatora w soboty parkowanie jest bezpłatne, więc będzie gdzie zostawić auto.

Data: 13 luty 2016. Turniej jednodniowy. Pierwsza bitwa zacznie się około godziny 10, a cała impreza zakończy się około 17.

Format: ITS, 200 punktów, dopuszczony Spec-ops (12 XP). W planach do rozegrania 3 misje: Frontline, Supplies oraz Quadrant Control. Na każdą bitwę przewidziane 2 godziny.

Wpisowe: aktualnie 10 złotych

Limit miejsc: w momencie pisania bez limitu

Osoba do kontaktu: Pietia

Dodatkowe informacje: zwróćcie uwagę, że dobrze byłoby posiadać ze sobą listy armii w formie papierowej. Jeśli możecie zabrać ze sobą jakieś makiety, to ucieszycie tym organizatora. Ponadto mile widziana będzie pomoc przy układaniu stołów i blatów dzień przed turniejem – Piotr puści info w eter bliżej turnieju.

Źródło: infinitypoland.eu / własne
Reklamy

3 thoughts on “Turniejowo – Turniej Grunwald. 13 luty 2016 w Krakowie!

  1. Cześć, obserwuje bloga od jakiegoś czasu, głównie z powodu zainteresowania samym Infinity, jak i dlatego, że jestem z Krakowa, dzięki za masę przydatnych informacji. Czy są dostępne jakieś zdjęcia z tego turnieju?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.