N3 – preordery podręczników!

Nowa edycja nadchodzi wielkimi krokami. Dla tych z was, którzy z wielką niecierpliwością wyczekują zmian, Corvus Belli zorganizował preorder.

Dwie odpicowane księgi: są do zamówienia u producenta, ale także w waszych lokalnych sklepach! Dodatkowo tym, którzy zdecydowani są wydać garść polskich złotych na wspomniane setki stronic (jednakże w terminie nie późniejszym niż do 13 listopada tego roku), wydawca dorzuca do zestawu limitowany model Bounty Huntera. Niektórzy gracze już ostrzą sobie na niego zęby, widząc w nim na przykład kandydata na Mobilną Brygadę do Nomadów. A co wy sądzicie o tym modelu?

Egzemplarz z zasadami ma liczyć 275 stron, drugi z duetu ma zawierać „tło”, wstawki fabularne i pewnie nieco fluffu, a to na 180 stronach.

W przypadku zamawiania podręczników w polskich sklepach na wszelki wypadek dopytujcie o ten limitowany model, ponieważ na jednej z witryn widziałem powyższy zestaw, ale brak było informacji o miniaturce.

Źródło: Infinity FB, http://infinitythegame.com/store, własne
Reklamy

2 thoughts on “N3 – preordery podręczników!

  1. Niestety uważam, że figurka jest dość paskudna, co dodatkowo zmniejsza moje zainteresowanie podręcznikiem ;). Ciekawe czy po wyjściu będzie można kupić tylko jeden z zestawu (ten z zasadami).

  2. Chyba jestem jednym z nielicznych w tym kraju, którym nowy Bounty Hunter się podoba 😛 Idealny do mojej ekipy łowców głów dla ISS.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s