Icestorm – wystartowała przedsprzedaż

W dniu wczorajszym wystartowała przedsprzedaż. Jako że zasady zamawiania modeli nie dla wszystkich są jasne, postaram się je przybliżyć.

Preorder trwa do końca sierpnia, a zakupów możecie dokonać albo w oficjalnym sklepie Corvus Belli pod adresem: http://www.infinitythegame.com/store/ , albo w jednym ze sklepów na terenie kraju. Na ten moment widziałem ów starter dla dwojga we Mgle oraz Strategii Centrum Gier, a w Wargamerze zapisy mają ruszyć od 1 sierpnia (info z forum). Towar ma być dostępny dla graczy mniej więcej w połowie września.

W polskich sklepach do zgarnięcia będziecie mieć wersję Icestorm, do której dołączana będzie limitowana figurka CSU. Jeśli więc jesteście zdecydowani na zakup i zamówicie pudełko do końca sierpnia, możecie liczyć na ową damę i tym sposobem zyskujecie model ekstra. Począwszy od września Icestorm będzie dostępny bez CSU. Pamiętajcie, że zarówno Nomadzi, jak i PanOceania dostają limitowane wzory postaci specjalnych: Reverend Healer oraz Father Knight. Modele te mają się nie pojawić już nigdzie indziej (choć na forum Wargamera padł cytat, iż nie zostaną umieszczone w… blistrach). Wszystko to widać poniżej:

Tyle w sklepach na terenie kraju.

Tymczasem przy okazji GenConu są jeszcze do zgarnięcia dwa kolejne modele, a mianowicie NeoTerra Bolt Cosplay Edition i Penthesilea. Oba wzory były zapowiadane na łamach Kuriera, ale raz jeszcze je przypomnę:

Wychodzi na to, że Boltka nie będzie dostępna w późniejszym czasie, natomiast Penthesilea wyjdzie dopiero w grudniu. Oba modele możecie dostać tylko w sklepie Corvus Belli (lub podczas GenConu) w czasie przedsprzedaży, natomiast decydując się na zestaw Icestorm + Boltka, dostajecie nieodpłatnie Penthe (a także CSU, która zawiera się w zestawie). Brzmi kusząco? Z pewnością tak, ale jest pewien haczyk, a mianowicie koszty wysyłki, które według Koniego nie powinny przekroczyć 20 euro na terenie UE. O darmową wysyłkę możecie spytać lokalnych Warcore’ów, ale szczegóły będą dostępne dopiero u nich. Im szybciej, tym lepiej.

Najważniejsze informacje o zamawianiu Icestorm i dostępności znajdziecie pod tym linkiem:

http://infinitythegame.com/forum/index.php?/topic/23771-summer-releases-qa-about-pre-orders/

Źródło: forum Infinitythegame.com, infinitythegame.com/store, forum Wargamer.pl, mgla.pl, strategiacg.pl,

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.